Volleybal toernooi met bbq

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Fancie
Datum
29 mei 2019

Lieve Ilythianen,

De laatste activiteit van de Fancie komt er alweer aan van dit jaar! En dit is wel een hele bijzondere activiteit, het is namelijk een activiteit met docenten :) Lijk het jou ook gezellig om een middagje sportief bezig te zijn en daarna af te sluiten met een BBQ voor maar 7,50 euro?! Geef je dan op via deze site! Natuurlijk is het ook altijd mogelijk om alleen mee te doen met volleybal of de BBQ :) Wij hebben er nu al zin in. Hopelijk zien we jullie allemaal 29 mei bij de ACLO in Groningen! (tijdsindicatie 16.30 tot 19.00 uur voor het volleybaltoernooi met aansluitend om 19:00 de BBQ)

Liefs, de Fancie

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien